אודות המכון והמכללה לגרפולוגיה

המשימה, ההיסטוריה, החזון
ההיסטוריה שלי
הכל התחיל בגיל 16...
האבחון הראשון שלי נעשה בתיכון, כאשר במהלך בדיקת כתב יד חובבנית של חברת ילדות "ראיתי",  בין היתר, שהיא חולה במחלה קשה. שנה וחצי לאחר מכן נפטרה חברתי, עליה השלום,  ממחלת הסרטן. אחות בית-הספר שנדהמה מיכולת האבחנה שלי, עודדה אותי לעסוק בתחום.
אני התחלתי לעסוק בגרפולוגיה ולקשר בין אותיות הכתב לבין אישיות הכותב,
ולא הפסקתי מאז...
קראתי ולמדתי כל מה שנכתב על גרפולוגיה; רכשתי ידע רב ושכללתי את היכולת לזהות, לאתר, לקרוא את הסימנים המוקדמים ולפענח את מה שמסתתר מאחורי האותיות הכתובות.
אולם רק בגיל 28, לאחר שצברתי ניסיון מעשי רב, השתכנעתי באופן מוחלט ביכולתי להשתמש בתורת האותיות כאמצעי אבחון מדויק ורב עוצמה.
כיום אני מייעץ לאנשי עסקים ולגורמים רבים במשק הישראלי בנושאים עסקיים, בהליכי גיוס עובדים והשמתם, וכמובן גם באבחון כתב ידם ובהכוונתם של אנשים פרטיים בנושאי קריירה, זוגיות, לימודים, בריאות,  ואף בנוגע לבעיות ספציפיות של ילדים.
כל זאת תוך מתן עצות מעשיות וברורות, המסייעות לקבלת ההחלטה הנכונה בזמן הנכון.
בנוסף, אני מקיים הרצאות, סדנאות וקורסים ללימוד השיטה,  והנני הבעלים של המכללה הראשונה לגרפולוגיה בישראל– המכון והמכללה לגרפולוגיה אילון בן-יוסף.
eilon-profil
מעבר לעיסוקי במכללה,  אני מופיע ומייעץ באמצעי התקשורת:
  • בערוץ 2 (רשת) בתוכניתי האישית "הכול כתוב"
  • בטלוויזיה החינוכית (ערוץ 23) בתוכנית "קולה של אימא"
  • בתוכנית רדיו בשם "אילון הגרפולוג" ברדיו ללא הפסקה"
  • ובקרוב – בתוכנית חדשה – פרטים בהמשך...
במהלך השנים הוצאתי לאור מגוון כותרים בתחום הגרפולוגיה:
  • הספר "הכול כתוב" שיסייע לכם להתוודע לעולם המרתק של אבחון על פי כתב היד.
  • הספר "מעבר לכתוב", באמצעותו תוכלו להעמיק את ידיעותיכם בתחום.
  • כותר  DVDבשם "הכול כתוב ומצולם".
  • ערכת למידה ומשחק חברתי מעשיר ומהנה בשם "קלפולוגיה" –גרפולוגיה בקלפים עם אילון בן-יוסף".
  • ובקרוב – 2 כרכים העוסקים באבחון ציורי ילדים (וציורי מבוגרים) שיסייעו לכם להכיר את ילדכם טוב יותר.

אודות המכללה

אלה מכם המתעניינים בקורסים ובהכשרות בתחומי הגרפולוגיה, באבחון ציורי ילדים ובתחום המסתורי והקסום של האינטואיציה האנושית, ימצאו מידע רלוונטי בנושאים הללו תחת הכותרת קורסים. למעוניינים בסדנאות, בהרצאות או בימי עיון בתחום הגרפולוגיה, האינטואיציה או אבחון ציורי ילדים, אנא בקרו בלשונית הרצאות. 
למתעניינים בייעוץ אישי לצרכים מקצועיים ועסקיים,בהתאמה זוגית או בהכוונה בתחום בריאות ודרך חיים ולכם, ההורים המוטרדים מסוגיות שונות בחיי ילדיכם, ניתן למצוא מידע רלוונטי תחת הכותרת ייעוץ אישי.
למנהלים מבינכם הקדשנו לשונית מיוחדת: ליווי אנשי עסקים, המכילה אינפורמציה על סדנאות למנהלים ועל ליווי אישי, עסקי ומקצועי. כמו כן, לרשותכם ייעוץ בנושא הכוונה והשמת כוח-אדם לחברות שבניהולכם. הייעוץ כולל איתור, אבחון והשמת כוח -אדם על פי צרכי התפקיד והחברה. ייעוץ מסוג זה תוכלו למצוא בלשונית השמה וכוח אדם.
לפו"פים מבינכם, אני שמח לבשר על פעילות חדשנית בתחום ההתאמה הזוגית.
אלו מכם השואפים להגשים זוגיות טובה ,יציבה וארוכת שנים, שבבסיסה התאמה זוגית מֵרָבית והכרות עמוקה עם תכונות האופי של בן הזוג, מוזמנים להיכנס ללשונית היכרויות והתאמה זוגית, ושיהיה במזל.....
בחנות המקוונת שבאתר ניתן לרכוש מתנות ומוצרים משלימים ללימוד נושאי הגרפולוגיה (ספרים, DVD), אבחון ציורי ילדים ואינטואיציה, משחק גרפולוגי ייחודי וכן תכשיטי כוונה ומוצרי ברכה לתינוקות.
ולסיום, ברוח האפליקציות הסלולריות שמשתלטות על חיינו חדשים לבקרים, לרשותכם אפליקציה ייחודית מבית היוצר שלנו,המאתרת תכונות אופי ומעניקה הכוונה אישית לכם ולסובבים אתכם בנגיעת מסך.
אתם מוזמנים להצטרף לניוזלטר שלי ולעקוב אחר הפעילות שלנו בפייסבוק. אני אערוך אבחונים, אתן לכם טיפים, אגלה לכם מסודות המקצוע ובכלל–אעדכן אתכם לגבי שירותים חדשים, אירועים מעניינים וחדשות בתחום.
זהו על קצה המזלג.
תרגישו חופשי לסייר באתר, תיהנו ותהיו בקשר ובעיקר: אל תתנו ליד המקרה לכוון את חייכם...
to top button