ייעוץ שותפויות

תשמעו סיפור:
הילה וחני היו חברות בפייסבוק במשך שנה כמעט. שתיהן אחרי צבא והן גילו, בעקבות שיחותיהן בצ'ט ו"על הקיר",  ששתיהן מתכננות את "הטיול הגדול" למזרח. הן החליטו לנסוע ביחד ותכננו את הטיול במשך חודשיים: מסלול, טיפים, חיסונים וכל מה שצריך. הן אפילו נפגשו מספר פעמים, יצאו ביחד לבלות ודברו מדי פעם בטלפון. הייתה כימיה די טובה בין השתיים.

כמעט הגיע מועד הטיול, ואז הילה ואמה, שלא הייתה שקטה כי "משהו נראה לה משונה בחני", הגיעו אלי למשרד עם כתב ידה (עותק של טופס ממולא בכתב יד).

מיד ראיתי בכתב היד שמדובר בבחורה עדינה וחיובית במהותה, אך לא יציבה בנפשה. הזהרתי את הילה, שבמקרים של משבר או של קושי, היא עלולה למצוא את עצמה בצרה צרורה עם חני.

הילה בטלה את ה"שותפות" בתירוץ כלשהו, ומצאה לה קבוצה אחרת לטיול המיוחל, מה שהתברר מאוחר יותר כהחלטה מצוינת.

שותפות מכל סוג שהוא, קצרת מועד או ארוכת שנים, זהו עניין עדין, רגיש ולעתים מועד לפורענות. בין אם מדובר ביצירת קשר עסקי או שותפות עסקית, במטפלת לילדים, בשותף לטיול ארוך, בשותפות לדירה ובין אם מדובר בשותפות זוגית (החבר של הבת...), בכל מקרה שבו חשוב לנו להכיר היטב את האדם עמו עומדים להיות בקשר, אך לא נעים לבקשו לערוך אבחון מכל סוג שהוא, כאן מתחילה בעיה.

כשאנו עומדים להיכנס לשותפות עם אדם נוסף, לרוב איננו מכירים אותו כלל. במקרה הטוב מדובר בהכרות שטחית בלבד. ואז, כפי שרבים מכם בוודאי התנסיתם, מתחילות הדילמות וצצות הספקות:

  • האם לסמוך על תחושות בטן?
  • האם האיש הזה ישר?
  • האם נסתדר ביחד?
  • איך הוא יתנהג בעתות משבר?וכדומה....

אחד היתרונות שבשיטת האבחון הגרפולוגית הוא היכולת לאבחן אדם בדיסקרטיות, ללא ידיעתו וללא צורך בשיתוף פעולה כלשהו מצדו.

כל מה שצריך –להביא עמכם מסמך או דף כלשהו עם כתב ידו של השותף הפוטנציאלי, ואני אוכל לאבחן את אופיו, לתהות על קנקנו ולהמליץ כן...או....לא!

אז זהירות!  ו...שיהיה בהצלחה!

שלכם,

אילון  בן -יוסף

 
בלעדי לגולשי האתר!
קדימות בתור למזמינים פגישות ייעוץ דרך האתר. במקום להמתין חודשים רבים, מקליקים ומקצרים את זמן ההמתנה

להזמנת פגישת ייעוץ ולפרטים נוספים

אנא צור קשר ונחזור אלייך בהקדם
to top button