ייעוץ

ייעוץ אישי – קריירה, זוגיות, ילדים, לימודים, עסקים

אי וודאות, פחד וספק הם האויבים הגדולים ביותר שלנו. זו אולי קלישאה,  אבל אם רק תקדישו לכך כמה רגעי מחשבה כנים, תיווכחו בכך שמרבית (אם לא כל) בעיותיכם נשלטות על-ידי המוטיבים הללו.
כיום אנו חיים בעולם המאופיין ב"פיצוץ" של מידע. לכאורה זהו דבר חיובי, משום שידע הוא כוח, אך לעתים עומס מידע גורם לנו להרגיש אבודים. אנו עסוקים בשאלות יום- יומיות או מתלבטים בשאלות גורליות כשאנו נמצאים בתקופת משבר או על פרשת דרכים:

·         הקריירה והפרנסה –לאן ?

·         האם אנו מצויים בזוגיות הנכונה?

·         מה יהיה עם הבריאות?

·         איך מתמודדים עם בעיות של ילד מתבגר ?

·         הבת היפה והמוצלחת עדיין לא התחתנה, איך זה יתכן?

·         האם ללכת על "פרק ב" בנישואין?

ועוד כהנה וכהנה שאלות חסרות מענה ותהיות שמעיבות על השגרה המבורכת.
נפשנו נסערת ומוחנו טרוד בחרדות, בספקות ובהתלבטויות, ואיננו יודעים אנה אנו באים...

לשאלות ולהתלבטויות הקשורות למצבכם האישי, הכלכלי, הבריאותי או הזוגי ניתן לקבל מענה בפגישה עמי 'אחד על אחד' או בפגישה זוגית (התמקדות באחד מבני הזוג).

באמצעות פיענוח כתב ידכם וכתבי היד של יקיריכם אוכל לייעץ , לכוון ובעיקר – לספק לכם תשובות ברורות, ממצות ומספקות, שיציידו אתכם בתובנות מידיות, בדרכי פעולה ובכלים יום- יומיים פשוטים להתמודדות עם קשיים ועם חוסר וודאות.

קצת על פגישת הייעוץ:

איך מתנהל הייעוץ?

אתם מגיעים למשרדי ביום ובשעה שנקבעו מראש, מתיישבים ליד השולחן מולי ומתבקשים לכתוב מספר שורות על דף, בכל נושא שתרצו. התוכן – חסר משמעות.

אני אבדוק את הכתב ואבצע אבחון שיארך מספר דקות. אז אשתף אתכם בממצאים הנוגעים לבעיה שהועלתה, תוך התייחסות לתכונות האופי שלכם, להתנהגויות שסיגלתם, להכרעות שאתם עומדים לפניהן וללבטים שבהם אתם מתחבטים.

הפגישה אורכת שעה אחת, והיא ממצה, מקיפה ומדויקת.

לְמָה לצפות מהייעוץ?
האבחון והייעוץ מאוד ממוקדים וקונקרטיים. אתם תקבלו הכוונה מעשית ומידית שתסייע לכם בקבלת החלטות ללא שהיות: מהו הכיוון הרצוי? באילו תחומים להתמקד? במה אתם חזקים? ממה כדאי להיזהר? ועוד שלל עצות מעשיות ומועילות ליישום.
באילו תחומים ניתן הייעוץ?
למעשה בכל תחום חיים שמעסיק אותנו: קריירה, ילדים, זוגיות ואהבה, עסקים, לימודים ועוד– ראו פירוט על כל אחד מהתחומים בתפריט השמאלי.

האם הייעוץ מתמקד רק בתחום אחד?
בדרך כלל במהלך הפגישה אני מתייחס לכל אחד מהתחומים העיקריים: בריאות, קריירה, זוגיות, ילדים. ניתן להתמקד בבעיה ספציפית או להקדיש זמן רב יותר לנושאים שמעניינים אתכם יותר, בהתאם לבקשתכם.

האם אפשר להגיע יחד?
כן בהחלט. הייעוץ יתמקד באחד מכם, עם התייחסות גם לבן הזוג השני.

איך נצליח לקלוט את המידע הרב מהפגישה?
אני אסכם לכם בראשי פרקים את הנקודות החשובות שעולות במהלך פגישת הייעוץ,  אולם מומלץ מאוד להביא עמכם טייפ מנהלים או להשתמש במקלט המצוי בטלפון הנייד כדי להקליט את הפגישה כולה. כך תוכלו לחזור ולהאזין לדבריי, ובעיקר –ליישם.

בקרוב: אבחון און- ליין
אותו אבחון (כמעט), למעט הצורך להגיע אלי לפגישה. לאחר שתמלאו את הפרטים בטופס הייעודי שבניתי, תקבלו אבחון מפורט בכל התחומים המעניינים אתכם ישירות לחשבונכם האישי באתר.

גולשים יקרים,

מניסיוני הרב עם לקוחותיי במהלך השנים, אני יודע שהייעוץ מעניק להם המון ביטחון, וודאות ומוטיבציה, ונותן להם 'זריקת מרץ' ותקווה לעתיד טוב יותר.

אז אל תהססו – על מנת לקבוע פגישה אישית השאירו את פרטיכם באתר, ואני אדאג שיחזרו אליכם בהקדם.

שלכם, אילון בן-יוסף

בלעדי לגולשי האתר!
קדימות בתור למזמינים פגישות ייעוץ דרך האתר. במקום להמתין חודשים רבים, מקליקים ומקצרים את זמן ההמתנה

להזמנת פגישת ייעוץ ולפרטים נוספים

אנא צור קשר ונחזור אלייך בהקדם
to top button