השמה וכח אדם

לכל אדם כתב יד המאפיין רק אותו ואינו דומה בפרטיו לשום כתב יד אחר.

הפענוח של כתב היד מוביל אותנו אל נבכי נפשו של הכותב, ומכאן להבנה עמוקה יותר בתחומים שונים בחייו: רוחני, רגשי, חברתי, חומרי, מיני, משקעי ילדות, תפקודו בחיי היום -יום, מעצורים רגשיים, בעיות, לחצים נפשיים, חוזקות ומגבלות.

דרך הכתב ניתן לאבחן וללמוד אודות אופיו של אדם, תגובותיו למצבים שונים ויכולתו להתמודד עם לחצים ומצבי משבר; על יושרו ואמינותו; על רמת האינטליגנציה שלו; על כמיהותיו, כישרונותיו, יכולתו להוביל ולהתנהל בצוות, רמת היצירתיות שלו ועוד.

למעסיק: ניתוח כתב יד יאפשר לך –המעסיק הפוטנציאלי,  לקבל אינדיקציה מידית באשר למידת התאמתו של המועמד למשרה. במידת הצורך,  אנו נאתר עבורך, לאחר סינון ואבחון גרפולוגיים קפדניים, את המועמד המתאים ונחסוך לך זמן, כסף ומשאבים יקרים.

למחפש העבודה: ניתוח כתב ידך יעניק לך הכוונה מדויקת למקצוע או לעיסוק המתאימים ביותר עבורך, כמו כן יסייע לך להבין, להדגיש ולהעצים את החוזקות שלך. אנו עומדים בקשר מול חברות רבות,  ואף נסייע לך למצוא עבודה המתאימה לכישוריך. 

 
זקוק לעובדים? קשה לך להתמודד עם כמויות קורות החיים שאתה מקבל? נמאס לך להתאכזב? אנו נמצא עבורך את המועמד המתאים לאחר סינון קפדני ואבחון גרפולוגי מעמיק.
אבחון גרפולוגי של מועמדים הנמצאים בתהליך מיון קבלה לעבודה יעניק לכם אינדיקציה מדוייקת לגבי מידת התאמת המועמד לתפקיד.
מרגיש קצת מבולבל? מתוסכל? אבחון גרפולוגי יאפשר לך גם לדעת איזו קריירה מתאימה וגם...נעזור לך למצוא אותה!!
pic16
to top button