הרצאות

הרצאות – צוהר לעולם הגרפולוגיה

  • מחפשים הרצאה מרתקת ליום גיבוש, לכנס מנהלים, השקת מוצר או אירוע לעובדים?
  • רוצים "משהו שונה" למסיבת יום-הולדת או לאירוע אחרים?
  • יש לכם אורחים מחו"ל ואתם מעוניינים להרשים אותם? 
  • סקרנים לדעת יותר על העולם המופלא של כתב היד, והכל במרוכז, קצר ולעניין?

מזה שנים שאני מרצה, כמרצה עצמאי או כחבר באיגוד המרצים ס.מ.ל, באירועים שונים ובפורומים מגוונים,על התחום אותו אני מכיר ועליו אני יודע הכי טוב:תורת הגרפולוגיה, אבחון ציורי ילדים וציורי מבוגרים, אינטואיציה...ומה שביניהם.

אז מה אני מציע לכם?

הרצאותיי פותחות צוהר לעולם הגרפולוגיה. ההרצאות הן מפגש חווייתי, דינמי והומוריסטיבהשתתפות הקהל, תוך אינטראקציה המעשירה את המשתתף, מלמדת אותו אודות תורת הגרפולוגיה – כתב יד וציור,  ויש בה גם נגיעות אישיות, שכן אני מאבחן את כתב ידכם במהלך ההרצאה, ודרכו – את החבוי והנגלה באישיותכם. כך אני מאפשר לכם להכיר את עצמכם קצת טוב יותר במה שקשור ליכולות המקצועיות ,לתחומי עניין ולהכוונה בנושאי לימודים וקריירה, זיהוי אמינות, איתור מצוקות ועוד. ההרצאות כוללות דוגמאות אופייניות של כתבי יד וציורים, וכן אבחון פרטני של כתב ידכם ושל ציוריכם.

נושאי ההרצאות:

"הכול כתוב" – עולם הגרפולוגיה: הרצאה מרתקת וחווייתית שלוקחת אתכם אל תוך העולם המופלא החבוי בכתב היד. בהרצאה תלמדו להכיר תכונות נסתרות החבויות בכם, התאמה מקצועית, מיניות, זוגיות,לימודים ועוד... ההרצאה מבוססת על ספרי "הכול כתוב", שיצא לאור לפני שנים מספר ומהווה כלי בסיסי וחשוב להכרת עולם ניתוח כתב-היד.

ה"סיפור שבציור"–  פענוח ציורי ילדים: הרצאה ייחודית ובה טיפים וכלים בסיסיים להכרה ולזיהוי מסרים נסתרים בציורי ילדים. ההרצאה תאפשר לכם, המשתתפים: לאתר סימנים וסמלים בציורי ילדיכם; להבין מהי המשמעות של שימוש בצבע מסוים ולא באחר; לגלות קיומם של לחצים, פחדים וחרדות; ללמוד מהי המשמעות של מיקום הדמויות על פני הדף; ועוד ועוד...

"מעבר לציור"–מבחנים השלכתים בעלי אופי גרפי בשילוב עולם הגרפולוגיה: הרצאה קלילה ומשעשעת, במהלכה תוכלו להכיר את תכונותיכם ואת אישיותכם באמצעות ציורים מכוונים כביטוי למשאלות לב, ככלי נהדר המשקף לחצים ופחדים, כאמצעי המלמד אתכם על הדרך בה אתם תופסים את העולם הסובב אתכם: זוגיות, כיוון מקצועי, פחדים, ראיית עולם,  גישה לילדים ולחברה וההתמודדות מולם. כך למשל, תוכלו לדעת באמצעות הציור המכוון: האם אתם חומריים או רוחניים? מה מוביל אתכם בחיים – היגיון או רגש? כיצד אתם תופסים את ממד הזמן? איך נראה עולם הרגש שלכם? מה יותר חזק אצלכם – הנתינה לאחֶר או הקבלה מהזולת?

על הנושאים שבהם עוסקות שתי ההרצאות שלעיל, "הסיפור שבציור" ו"מעבר לציור", תוכלו לקרוא בהרחבה בספרי שיצא לאור בקרב: "הסיפור שבציור : אנציקלופדיה לאבחון ציורי ילדים מינקות ועד בגרות". 

"מנהלים מאבחנים"

רבות מפגישות הייעוץ שלי מוקדשות להכוונה מקצועית ולהשמת כוח אדם. מנהלי חברות, אנשי עסקים העומדים בפני שותפות עסקית, אנשים העוסקים בקשרי לקוחות ואנשי משאבי אנוש פונים אלי לפני קליטה של עובד חדש, מצוידים בכתב ידו על מנת לבדוק את התאמתו לחברה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.

בואו ללמוד להיות המאבחנים. אולי לא תהפכו זאת למקצוע, אבל לפחות תוכלו לזהות מאפייני אישיות ממבט ראשון;  ההרצאה מיועדת לכם –מנהלי משאבי אנוש, אנשי שרות לקוחות, מנהלים בכירים ומנכ"לים. בהרצאה תלמדו לאבחן בכתב יד של עובד או מועמד לעבודה אמינות, יכולת התמדה, כושר ביטוי, יצירתיות, כישורי ניהול וארגון, עבודה בצוות  ועוד.

ניתן כמובן לשלב בין סוגי ההרצאות ואם יש לכם אירוע מיוחד או תחום ספציפי בו אתם מעוניינים להתמקד אוכל לבנות יחד אתכם את ההרצאה המתאימה בדיוק בשבילכם.

                                         שלכם,

                                         אילון בן יוסף 

לפרטים נוספים ולהזמנת הרצאה

אנא צור קשר ונחזור אלייך בהקדם
to top button